Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

30/01/2023

Рішення сесії сільської ради від 19.12.2022 № 760-20-VІІІ «Про надання ТОВ «МХП-Агро-С» у користування на умовах оренди строком на 7(сім) років земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 0,5708га на території Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області»

 

ВОРОНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 19.12.2022р                               с. Вороньків                            №760-20-VІІІ

 

Про надання ТОВ «МХП-Агро-С» у користування на умовах оренди строком на 7(сім) років земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 0,5708га  на території Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області

 

         Розглянувши клопотання директора ТОВ «МХП-Агро-С», враховуючи пропозиції постійної комісії сільської ради з питань екології, земельних відносин, архітектури та будівництва, відповідно до статей 12, 93, 123 Земельного кодексу України, ст. 21 Розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вороньківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати  ТОВ «МХП-Агро-С»  у користування на умовах оренди строком на 7 (сім) років земельну ділянку сільськогосподарського призначення під господарськими шляхами і прогонами, полезахисними лісовими смугами та іншими захисними насадженнями   площею 0,5708га  кадастровий номер 3220885700:03:003:0110  на території Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області.

2. Встановити річну орендну плату у розмірі 12 (  дванадцять)   відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3. ТОВ «МХП-Агро-С» повинне :

3.1. В місячний термін з дня прийняття цього рішення укласти договір оренди  землі.


      3.2. Зареєструвати право оренди земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.

3.3. Один примірник договору оренди земельної ділянки та документ, що підтверджує його державну реєстрацію, надати до відділу  земельних відносин виконавчого комітету сільської ради у 10-тиденний термін з моменту реєстрації права оренди.

3.4. У 5-тиденний термін після реєстрації права оренди земельної ділянки стати на облік у Бориспільському управлінні ГУ ДПС у Київській області.

3.5. Дотримуватись обов’язків землекористувачів земельних ділянок відповідно до статті  96 Земельного кодексу України.

3.6. Відповідальність за дотримання санітарних та протипожежних вимог, благоустрій прилеглої території до цієї земельної ділянки покласти на ТОВ «МХП-Агро-С».

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань екології, земельних відносин, архітектури та будівництва.

               

Сільський голова                                                         Любов ЧЕШКО

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення