Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

19.07.2023 11:53

42 ГРОМАДИ КИЇВЩИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПРОЄКТУ «АРМІЯ ВІДНОВЛЕННЯ» – БРИФІНГ КОВА

64b7a49e5d24e__dsc01246-2048x1152.jpg

42 громади Київської області долучилися до організації суспільно корисних робіт у рамках проєкту «Армія відновлення». Про реалізацію урядового проєкту в регіоні розповів під час брифінгу директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Суспільно корисні роботи громадянам пропонує 71 роботодавець Київщини. Протягом 2022-2023 років Київською обласною службою зайнятості на їх виконання було направлено понад 4000 безробітних.

«Для безробітних Київщини це можливість отримати тимчасову роботу та заробити 6700 грн за місяць, а для громад – вирішити свої нагальні питання», – зауважив Денис Дармостук.

Найбільша кількість людей залучена в Бучанській, Іванківській, Бородянській, Немішаєвській та Пісківській територіальних громадах.

Цьогоріч працівників здебільшого залучають до ліквідації стихійних сміттєзвалищ, виготовлення маскувальних сіток, пошиву одягу для ЗСУ та підтримки громадського порядку. 

Минулого року громадяни здійснювали розбирання завалів, облаштування захисних споруд, благоустрій територій, заготівлю дров для опалювального сезону тощо.

Довідково.

Київський обласний центр зайнятості у співпраці з комунальними підприємствами та громадськими організаціями області пропонує безробітним громадянам долучитися до суспільно корисних робіт. Види робіт залежать від потреб регіону.

Узяти участь у проєкті можуть офіційно зареєстровані безробітні. До виконання суспільно корисних робіт можуть залучатися громадяни, які не мають обмежень за станом здоров’я.

Учасники проєкту «Армія відновлення» мають право на:

  • укладення строкового трудового договору з оплатою не нижче розміру мінімальної заробітної плати;
  • охорону праці та загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
  • збереження статусу безробітного на період виконання суспільно корисних робіт.