15.03.2023 13:07
Нові генератори від друзів із-за кордону
![6411a776830cf__1678713852283-1-.jpg 6411a776830cf__1678713852283-1-.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/140/82459/6411a776830cf__1678713852283-1-.jpg)
Мирненський заклад дошкільної освіти «Казка», Старівський заклад дошкільної освіти «Ялинка» та Процівська початкова школа отримали генератори від Lions Clubs International MD103 FRANCE.
Діти, батьки та колективи закладів освіти висловлюють щиру подяку за подаровані генератори французьким спонсорам Lions Clubs International MD103 FRANCE.
Разом до перемоги!
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини