Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

08.07.2024 09:55

Рекрутинг від служби зайнятості: реальні переваги для роботодавців

668b934c9a109___АНОНС-(14)-(2).jpg


   Підбір талантів – це не просто пошук кваліфікованих кандидатів по резюме, а набагато ширший та складніший процес, яким необхідно займатися з самого початку життя компанії, щоб знайти та розвинути лояльних бізнесу співробітників.

   Щоб створити систему підбору персоналу, яка дозволить досягти цього максимально можливою мірою, важливо консультуватися з експертами, в якій би галузі ви не працювали. Саме тому служба зайнятості завжди готова допомогти компаніям створити власну систему.

 

   Рекрутери ретельно займаються підбором кандидатів на заявлені працедавцями вакансії: вивчають резюме, попередньо проводять співбесіди. За результатами такого відбору найбільш підходящу кандидатуру направляють на співбесіду до роботодавця.

 

Чому з нами вигідно працювати

1.  Кваліфікована послуга надається на безоплатній основі

2.  Економія часу. Ви економите десятки годин на пошук людей, комунікації, співбесіди. Всю цю роботу ми беремо на себе, а ви отримуєте відібраних кандидатів, які підходять під ваші вимоги

3.  Швидкий та ефективний підбір. Ми зацікавлені максимально швидко знайти спеціаліста, що вам підходить, який надовго залишиться у вашій компанії

4.  Розгалуженість мережі служби зайнятості й численність звернень громадян дозволяє мати їй найбільшу базу даних резюме кандидатів за різними професіями і сферами діяльності.

 

Т   акож служба зайнятості пропонує:

  • підбір персоналу на замовлення роботодавця,

  • професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця,

  • надання ваучера на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці тощо.

    Служба зайнятості гарантує: у співпраці з фахівцями-рекрутерами роботодавець без зайвих клопотів, безкоштовно і максимально швидко знайде собі кваліфікованого працівника.

Цікавить? Звертайтесь!

Контакти тут: https://www.dcz.gov.ua/regioncz/contact?filter=UA-32

Консультуємо онлайн через телеграм-канал підтримки: https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi 

c89fdd82-cb20-4bd0-9145-fe2cc752ef87.jpg