10.03.2024 11:33
9 березня, в день 210 річчя від дня народження національного генія і пророка, духовного батька українства Т. Г. Шевченка, вокальний жіночий ансамбль «Рута-М’ята» мав честь представляти Вороньківську територіальну громаду на ⅩⅩⅤ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях».
![660e662594b84__432239561_727782619543055_2046638612879156071_n.jpg 660e662594b84__432239561_727782619543055_2046638612879156071_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/140/212929/660e662594b84__432239561_727782619543055_2046638612879156071_n.jpg)
9 березня, в день 210 річчя від дня народження національного генія і пророка, духовного батька українства Т. Г. Шевченка, вокальний жіночий ансамбль «Рута-М’ята» мав честь представляти Вороньківську територіальну громаду на ⅩⅩⅤ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях».
Наші дівчата вибороли «ГРАН-ПРІ» у номінації «естрадний вокал».
Щирі вітання переможцям та подяка керівникам ансамблю Тетяні та Олександру Лузанам за кропітку роботу.
Бажаємо артистам наснаги, натхнення та нових перемог!
Вітаємо!
![432142961_727782709543046_58854971585724550_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/140/212930/432142961_727782709543046_58854971585724550_n.jpg)
![432228109_727782706209713_6573497544548145182_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/140/212931/432228109_727782706209713_6573497544548145182_n.jpg)
![432240845_727783036209680_434299324200673714_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/140/212932/432240845_727783036209680_434299324200673714_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини