12.02.2024 08:53
У Бучі перший заступник голови Київської ОВА Микола Бойко спільно з народною депутаткою України Ольгою Василевською-Смаглюк провели зустріч з мешканцями будинку на вулиці Вокзальна 101, щоб оглянути хід відбудови.
![65c9c085e7b16__426196428_700535408922146_5836636301403022445_n.jpg 65c9c085e7b16__426196428_700535408922146_5836636301403022445_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/140/188441/65c9c085e7b16__426196428_700535408922146_5836636301403022445_n.jpg)
Капітальний ремонт багатоповерхівки виконується коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
Наразі підрядник проводить внутрішні роботи, зокрема, ремонт 5-го під’їзду. Вже виконано утеплення та фасадні роботи на 70%, які будуть продовжені за сприятливих погодних умов. Також у будівлі вже встановлені пошкоджені віконні блоки, проводяться роботи з опорядження місць загального користування.
Крім того, завершено ремонт чотирьох квартир без чистового оздоблення. У будинку встановлять нові поручні, зроблять ремонт вхідної групи з облаштуванням пандуса. Роботи планують завершити в травні 2024 року.
![426244104_700535558922131_3296027044975378351_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/140/188442/426244104_700535558922131_3296027044975378351_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини