08.02.2024 14:25
Обирай спортивний талісман свого регіону!
![65c4c85e25e39__424961197_122125476548149719_8542643514029094576_n.jpg 65c4c85e25e39__424961197_122125476548149719_8542643514029094576_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/140/187446/65c4c85e25e39__424961197_122125476548149719_8542643514029094576_n.jpg)
Друзі, нагадуємо, в кожній області був оголошений конкурс: всі охочі могли взяти участь і обрати талісман, який підтримуватиме команди певної області на всіх етапах змагань нашого проєкту
Так Черкащина ще вагається між Вовком і Чайкою, голосування триває. А Вінниччина вже обрала Лисицю, Полтавщина – Лісового Кота
Якщо ти ще не віддав свій голос і не обрав талісман, швиденько шукай голосування на сторінці свого регіону! Не залишай свою команду без символа сили, відваги та енергії
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини