02.02.2024 11:19
У Київській області продовжується будівництво та облаштування протирадіаційних укриттів для освітніх закладів.
![65bcb3b97c469__photo_2024-02-02_10-44-14.jpg 65bcb3b97c469__photo_2024-02-02_10-44-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/140/185188/65bcb3b97c469__photo_2024-02-02_10-44-14.jpg)
В Узині зводять нове укриття для школярів ліцею «Успіх». Роботи відбуваються коштом ФЛН.
Нове укриття буде подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття.
Сховище розраховане на одночасне перебування 500 осіб. У мирний час об’єкт буде використовуватися для проведення додаткових занять, позашкільних гуртків тощо.
Відповідно до проєктно-кошторисної документації у приміщенні передбачено влаштування окремих кімнат, санвузлів та місць загального користування. Будівництво буде виконане з урахуванням вимог безбар’єрності та доступності.
Будівництво розпочалося восени 2023 року. Спочатку підрядник провів підготовчі роботи: розчистив територію, облаштував котлован. Наразі вже виконано 85% монолітних робіт. Тривають роботи з гідроізоляції та облаштування підлоги.
![photo_2024-02-02_10-44-10.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/140/185189/photo_2024-02-02_10-44-10.jpg)
![photo_2024-02-02_10-44-13.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/140/185190/photo_2024-02-02_10-44-13.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини