Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

10/11/2023

Рішення сесії сільської ради від 07.11.2023 № 1016-27-VIII «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок, що перебуває в існуючих адміністративних межах села Вороньків Вороньківської сільської ради.»

 

 

 

 

ВОРОНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА ЧЕРГОВА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 07.11.2023 р.                                с. Вороньків                             № 1016-27-VIII

 

 

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території земельних

ділянок, що перебуває в існуючих

адміністративних межах села Вороньків

Вороньківської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8,10,16,19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» від 01 вересня 2021р. № 926, розглянувши  заяву ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ВЕТЕРАН» в довіреній особі Ладана Миколи Івановича  від 24.10.2023 за №2807/09-15, Вороньківська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на розробку детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер  3220881700:03:005:1678   для розміщення та будівництва реабілітаційного  центру для ветеранів війни, площею 7,000 га в межах населеного пункту с. Вороньків Вороньківської сільської ради, що перебуває у постійному користуванні ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ВЕТЕРАН».

2. Визначити замовником розробки детального плану земельної ділянки в межах населеного пункту с. Вороньків  Вороньківської сільської ради, Вороньківську сільську раду.

3.  Розробку детального плану земельної делянки в межах населеного пункту      с.   Вороньків Вороньківської сільської ради провести за рахунок заявника– ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ВЕТЕРАН».

4.   Вороньківській сільській раді:

-  сектору архітектури, містобудування та капітального будівництва виконавчого комітету Вороньківської сільської ради надати завдання на розроблення детального плану території;

-  сектору архітектури, містобудування та капітального будівництва виконавчого комітету Вороньківської сільської ради підготувати: календарний план підготовчих процедур для розробки детального плану території;

-  рішення оприлюднити у місцевих засобах масової інформації та розмістити на  офіційному веб – сайті сільської ради;

-  забезпечити  процедуру проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території відповідно до чинного законодавства.

 

  1. Розроблену і погоджену в установчому законодавством порядку документацію вказану в п.1 даного рішення подати на затвердження в Вороньківську сільську раду.

 

  1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань екології, земельних відносин, архітектури та будівництва Вороньківської сільської ради

 

 

 

Сільський голова                                                Любов ЧЕШКО