Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

10/11/2023

Рішення сесії сільської ради від 07.11.2023 № 1015-27-VIII «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок , що розташовані за  межами населеного пункту  село Старе Вороньківської сільської ради»

 

 

ВОРОНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА ЧЕРГОВА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 07.11.2023 р.                               с. Вороньків                             № 1015-27-VIII

 

 

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території земельних

ділянок , що розташовані за  межами

населеного пункту  село Старе

Вороньківської сільської ради

 

Відповідно до пункту 42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8,10,16,19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» від 01 вересня 21р. № 926, розглянувши  заяву гр. Кулика Сергія Миколайовича та гр. Кулик Надії Іллівни від 26.09.2023 за №244/09-15 Вороньківська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Надати дозвіл на розробку детального плану території з метою зміни цільового призначення земельних ділянок кадастровими номерами  3220887600:04:012:0289, 3220887600:04:012:0290,  для ведення особистого селянського господарства, площею 2,00 га на землі для розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02) розташованих за  межами населеного пункту село Старе Вороньківської сільської ради, що перебуває у власності гр. Кулика Сергія Миколайовича та гр. Кулик Надії Іллівни.

2. Визначити замовником розробки детального плану земельних ділянок розташованих за  межами населеного пункту село Старе Вороньківської сільської ради, Вороньківську сільську раду.

3.  Розробку детального плану земельних делянок розташованих за межами населеного пункту село Старе Вороньківської сільської ради провести за рахунок заявників – гр. Кулика Сергія Миколайовича та гр. Кулик Надії Іллівни.

4.   Вороньківській сільській раді:

-  сектору архітектури, містобудування та капітального будівництва виконавчого комітету Вороньківської сільської ради надати завдання на розроблення детального плану території;

-  сектору архітектури, містобудування та капітального будівництва виконавчого комітету Вороньківської сільської ради підготувати: календарний план підготовчих процедур для розробки детального плану території;

-  рішення оприлюднити у місцевих засобах масової інформації та розмістити на офіційному веб – сайті сільської ради;

-  забезпечити  процедуру проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території відповідно до чинного законодавства.

 

  1. Розроблену і погоджену в установчому законодавством порядку документацію вказану в п.1 даного рішення подати на затвердження в Вороньківську сільську раду.

 

  1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань екології, земельних відносин, архітектури та будівництва Вороньківської сільської ради

 

 

 

Сільський голова                                               Любов ЧЕШКО