Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

10/11/2023

Рішення сесії сільської ради від 07.11.2023 № 1011-27-VІІІ «Про розгляд заяви громадянина Мамайсура Вячеслава Михайловича щодо надання  дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність для  будівництва  індивідуальних гаражів по вул. Дніпровська,93 с. Кийлів»

Описание: TSIGN

                                                                                                                                                                                                              

 

 

                                                    

ВОРОНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА  ЧЕРГОВА СЕСІЯ

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

від 07.11.2023                              с. Вороньків                           №1011-27-VІІІ

 

 

Про розгляд заяви громадянина Мамайсура Вячеслава Михайловича щодо надання  дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність для  будівництва  індивідуальних гаражів

по вул. Дніпровська,93 с. Кийлів

 

Розглянувши заяву громадянина Мамайсура Вячеслава  Михайловича  та пакет документів до неї, керуючись  Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану", підпунктом  5 пункту 27 Перехідних положень Земельного кодексу України ,  пунктом  34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції  постійної комісії з питань екології ,земельних відносин, архітектури і  будівництва Вороньківська сільська рада 

                                            

ВИРІШИЛА:

 

І. Відмовити громадянину Мамайсуру Вячеславу  Михайловичу  в наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0.0092 га  у власність для будівництва  індивідуальних гаражів по вул.Дніпровська,93, с. Кийлів, згідно Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану", підпункту 5 пункту 27 Перехідних положень Земельного кодексу України  безоплатна передача земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації забороняється.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань екології, земельних відносин, архітектури та будівництва.

 

Сільський голова                                                       Любов ЧЕШКО