Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

19/12/2022

Рішення сесії сільської ради від 19.12.2022 № 745-20-VІІІ «Про створення ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Плаунець»»

ВОРОНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 19.12.2022р                   с.Вороньків                    №745-20-VІІІ

 

Про створення ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Плаунець»

 

 

Відповідно до пункту 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 Земельного Кодексу України, статті 52 Закону України  «Про природно-заповідний фонд України», розглянувши звернення депутата Київської обласної  ради Титикало Р.С.  за № 6 від 04.02.2022року  та лист за №112/9-177 від 19.09.2022року  директора Національного ботанічного саду  ім. М.М. Гришка  НАН України, враховуючи  рекомендації постійної комісії сільської  ради з питань екології, земельних відносин, архітектури та будівництва, Вороньківська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Погодити створення ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Плаунець» орієнтовною  площею до 0.40 га  (без вилучення земельної ділянки)  в межах  села Сошників  Вороньківської сільської  ради, Бориспільського району Київської області. 

 

2.Копію рішення направити в Київський еколого-культурний центр та в департамент екології та природніх ресурсів Київської обласної державної адміністрації.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань екології, земельних відносин, архітектури та будівництва.

 

 

 

Сільський голова                                                      Любов ЧЕШКО


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення