Вороньківська громада

Київська область, Бориспільський район

21/12/2021

Проект рішення від 27.01.2022 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування існуючої будівлі овоческладу) на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що перебуває в користуванні на умовах оренди»


ВОРОНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ    

                                          

           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування існуючої будівлі овоческладу) на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що перебуває в користуванні на умовах оренди  ТОВ «Дана Медікал» площею  0.0688 га (кадастровий номер земельної ділянки 3220887001:01:006:0057 )  в с. Сошників по вул. Стрімка, 10-а  Бориспільського району Київської області           

                   Розглянувши заяву директора ТОВ «Дана Медікал» Малюга В.Д.  та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для  іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування існуючої будівлі овоческладу) на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості,   розроблений ФОП Кодь В.В., враховуючи пропозиції постійної комісії сільської ради з питань екології, земельних відносин, архітектури та будівництва, відповідно до статей 12, 20 Земельного кодексу України, пункту 34  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Вороньківська сільська рада

                                                                 ВИРІШИЛА:  

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває  в користуванні на умовах оренди ТОВ «Дана Медікал», цільове призначення якої змінюється з земель для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування існуючої будівлі овоческладу) на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості   в с. Сошників по вул. Стрімка, 10-а Бориспільського району  Київської області.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки, яка перебуває к користуванні на умовах оренди ТОВ «Дана Медікал» площею 0.0688 га (кадастровий номер 3220887001:01:006:0057)  в с. Сошників по вул. Стрімка, 10-а, Бориспільського району, Київської області  із земель для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування існуючої будівлі овоческладу) (01.13) на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02). Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

3.  ФОП Кодь В.В.  примірник проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки передати до місцевого фонду документації із землеустрою на зберігання.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Вороньківської сільської ради Іщенка О.М.

 

          Сільський голова                                                          Любов ЧЕШКО

с. Вороньків

______ 2021 року

№ _________VІІІ          


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення