Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

21/06/2024

Рішення виконавчого комітету сільської ради від 21.06.2024 № № 168 «Про надання дозволу на обрізання та кронування дерев на території Вороньківської сільської ради за адресою: с.Головурів (кладовище)»

 

ВОРОНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РІШЕННЯ

від 21 червня 2024 року                с. Вороньків                                           № 168

Про надання дозволу на обрізання

та кронування дерев на території

Вороньківської сільської ради за

адресою: с.Головурів (кладовище)

 

Розглянувши заяву громадянки Осадчої О.В.  №93/02-14 від «23» травня 2024 р. та акт обстежень зелених насаджень щодо кронування аварійних дерев на території сільської ради, керуючись Порядком видалення дерев, кущів, газонів, квітників та інших зелених насаджень на території Вороньківської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Вороньківської сільської ради від 10.08.2021 р. №331-9-VIII, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правила Благоустрою, забезпечення чистоти і порядку населених пунктів Вороньківської сільської ради, затверджених рішенням сесії Вороньківської сільської ради від 11.02.2021 р. №67-4-VIII, виконавчий комітет Вороньківської сільської ради

ВИРІШИВ:

     1. Надати дозвіл громадянці Осадчій О.В. на проведення кронування та обрізання аварійних дерев (сосни) в кількості – 3 шт.  за адресою: с.Головурів (кладовище) на території Вороньківської сільської ради згідно акта обстежень зелених насаджень (додається).

  1. Громадянці  Осадчій О.В.:

2.1. Роботи виконувати з дотриманням правил охорони праці та техніки безпеки;

2.2. Забезпечити наведення санітарного порядку в 5-денний термін після  проведення робіт;

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра ІЩЕНКА.

 

Сільський голова                                                         Любов ЧЕШКО