Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

27/05/2024

Рішення виконавчого комітету сільської ради від 27.05.2024 № 163 «Про взяття на квартирний облік виконавчого комітету Вороньківської сільської ради гр. Чмеля Вадима Геннадійовича»

ВОРОНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 27 травня 2024 року                   с. Вороньків                                № 163

 

Про взяття на квартирний облік виконавчого комітету Вороньківської сільської ради гр. Чмеля Вадима Геннадійовича


           Розглянувши заяву гр. Чмеля Вадима Геннадійовича, щодо взяття на облік як такого, що потребує поліпшення житлових умов та доданих документів, керуючись пунктом 2 частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом Української РСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими постановою Ради Міністрів Української РСР і Українською республіканською радою професійних спілок від 11.12.1984 № 470, враховуючи протокол засідання громадської комісії з житлових питань про виконавчому комітеті Вороньківської сільської ради від 24.05. 2024 року, виконавчий комітет Вороньківської сільської  ради:

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Взяти на квартирний облік при виконавчому комітеті Вороньківської сільської   ради гр. Чмеля Вадима Геннадійовича,  01.11.1997 року народження та включити в списки першочергового забезпечення житлом.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського    голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмилу ПАСЬКО.

                

Сільський голова                                                                         Любов ЧЕШКО