Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

22/05/2024

Проект рішення від 19.07.2024 «Про надання  одноразової матеріальної допомоги жителям Вороньківської територіальної громади»

ВОРОНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 24.05.2024 р.                           с. Вороньків                          № 000-33-VIII

 

 

Про надання  одноразової матеріальної

допомоги жителям Вороньківської

територіальної громади

 

        Відповідно Постанови КМУ від 11.03.2022 року № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», та статей 25, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Комплексної програми «Турбота» Вороньківської сільської ради, затвердженої рішенням сесії Вороньківської сільської ради від від 19.12.2023 № 1029-28-VIII «Про затвердження Комплексної програми «Турбота» Вороньківської сільської ради на 2024-2026 роки, рішення виконавчого комітету Вороньківської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян» від 21.01.2021 №10, розглянувши заяви жителів сіл, які входять до складу Вороньківської сільської ради про надання матеріальної допомоги  та всі необхідні документи до них, Вороньківська сільська  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Надати грошову матеріальну допомогу жителям сіл Вороньківської територіальної громади:

 

1.1.  Відповідно розділу 5 пункту 5.1. «Матеріальна допомога жителям громади, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах» згідно Додатку 1.

 

1.2. Відповідно розділу 5 пункту 5.2. «Матеріальна допомога військовослужбовцям ЗСУ та інших формувань, ветеранам війни та членів їх сімей, членам сімей загиблих (померлих)  Захисників та Захисниць України» згідно Додатку 2.

 

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань освіти, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                    Любов ЧЕШКО