Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

02/04/2024

Рішення виконавчого комітету сільської ради від 29.03.2024 № 96 «Про   присвоєння адреси будинку садибного типу (після прийняття в експлуатацію) гр. Вороненка Олександра Олексійовича та гр. Вороненко  Тетяни Петрівни»

 

 

 

ВОРОНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від  29 березня 2024 року                с. Вороньків                                   № 96

 

Про   присвоєння адреси

будинку садибного типу

(після прийняття в експлуатацію)

гр. Вороненка Олександра Олексійовича та

гр. Вороненко  Тетяни Петрівни

 

 

     Керуючись  статтею   31  Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні» , до Порядку  присвоєння  будівельних та поштових адрес  об’єктам нерухомості, розташованих на території  Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області, затвердженого рішенням сесії сільської ради від 24 квітня  2021 року  № 191-06-VІІІ, розглянувши  заяву гр. Вороненка Олександра Олексійовича та гр. Вороненко  Тетяни Петрівни від 22.03.2024 року, щодо  присвоєння адреси будинку садибного типу,  виконавчий комітет  Вороньківської сільської ради

 

ВИРІШИВ:

         

      1. Присвоїти   будинку садибного типу гр. Вороненка Олександра Олексійовича та гр. Вороненко  Тетяни Петрівни,  який  введений в експлуатацію (декларація про готовність до експлуатації об’єкта ІУ161240321943 )   адресу: Київська область, Бориспільський район, село Вороньків,  вулиця Київська, будинок  34.

  

      2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра ІЩЕНКА.

 

Сільський голова                                               Любов ЧЕШКО