Новини

23 липня 2021
З початку року медичними та соціальними послугами забезпечено 234 потерпілих
У першому півріччі 2021 року медичними та соціальними послугами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області забезпечило 234 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на загальну суму 4 118,5 тис гривень.
23 липня 2021
На Київщині майже 4,3 тис. потерпілих
Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснюють страхові виплати потерпілим (членам їх сімей) кількість яких станом на 1 липня становить 4279 осіб.
22 липня 2021
Фонд соціального страхування України інформує
За оперативними даними, витрати на всі види допомоги (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Київській області за перше півріччя 2021 року склали 469,41 млн грн.
22 липня 2021
В Україні вже більше двох мільйонів українців отримали безпечні й ефективні щеплення від COVID-19
У Київській області від початку кампанії отримано 522 170 доз вакцини, використано закладами охорони здоров’я Київської області 288 772 щеплень.
22 липня 2021
Перші результати роботи перехідної моделі впровадження е-лікарняних обговорили на нараді
Фонд соціального страхування України прийняв від роботодавців заяви-розрахунки для фінансування 45 електронних лікарняних. Про це повідомили на селекторній нараді з питань реалізації перехідної моделі впровадження е-лікарняних, яка відбулась під головуванням начальниці управління страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції ФССУ Світлани Зарубіної.
21 липня 2021
На обліку в управлінні соцстраху Київщини перебуває 182 тис. страхувальників
Станом на 1 липня цього року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває 182 тис. страхувальників, з яких: юридичні особи – 76,25 тис. (41,9%), фізичні особи-підприємці – 105,7 тис. (58,07%) та члени фермерського господарства – 0,05 тис. (0,03%).
19 липня 2021
Інформаційне повідомлення про продаж Будівлі аптеки (с.Вороньків, вул. Центральна, 1-М)
Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об'єкта малої приватизації, що належить до комунальної власності Вороньківської сільської ради - Будівлі аптеки, загальною площею 568,7 кв.м, що розташована за адресою Київська область, Бориспільський район, с. Вороньків, вул. Центральна, 1-М
17 липня 2021
Інформаційне повідомлення про продаж Будівлі заготпункту (с.Старе, вул. Сріблянська, 40-А)
Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об'єкта малої приватизації, що належить до комунальної власності Вороньківської сільської ради - Будівлі заготпункту, площею 191,1 кв.м, що розташованай за адресою: 08362, Київська обл., Бориспільський район, с. Старе, вул. Сріблянська, 40-А
16 липня 2021
Г. Галиць: База даних документів з розслідування нещасних випадків та профзахворювань має наповнюватися своєчасно і в повному обсязі
Необхідно забезпечити своєчасне внесення до Бази даних документів з розслідування нещасних випадків та профзахворювань, зокрема карток за формою П-5.
15 липня 2021
Бориспільська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості інформує
01.07.2021 стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які проводяться Державною службою України з питань праці.
15 липня 2021
Відмінності оформлення тимчасової непрацездатності у випадку е-лікарняних
В Україні триває перехідний період впровадження е-лікарняних. До формування медичних висновків, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні, вже залучені лікарі понад 550 медичних закладів. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
15 липня 2021
Питання надання медико-соціальних послуг за кошти Фонду обговорили на нараді з відділеннями
В. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць провів сьогодні, 15 липня, нараду в форматі Zoom з керівниками відділень та профільними фахівцями медичних та соціальних послуг. Йшлося про забезпечення санаторно-курортним лікуванням потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, недопущення порушення прав потерпілих, а також забезпечення раціонального та ефективного використання кошторисів відділень.