Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

06.02.2023 11:22

Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Вороньківської сільської ради ІНФОРМУЄ!

Початок: 02.02.2023

Завершення: 02.02.2023


02.02.2023 відбулось виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Вороньківської сільської ради в селі Старе.

На засіданні були присутні: Голова комісії – Чешко Л. І., заступник голови – Іщенко О. М., секретар Вороньківської сільської ради Спис В.О., члени комісії, дільничний офіцер поліції, лікар фельдшерського пункту, головний спеціаліст управління гуманітарного розвитку, голова громадської ради с. Старе, члени громадської ради, завуч Старинського ліцею, соціальний педагог, інспектор по благоустрою Вороньківської сільської ради , депутатка Вороньківської сільської ради  – Кошевдіна М. С. та інспектори пожежної служби м. Бориспіль. В роботі комісії прийняли участь ряд керівників установ та організацій.

Розглядались питання про відповідальність виконання батьківських обов’язків по відношенню до своїх дітей.

На комісію було викликано батьків, які не забезпечують належний догляд та виховання дітей та в такий складний час війни не контролюють місцезнаходження своїх дітей, та мало того, відпускають до районного центру .

На комісію була запрошена мати, яка опинилася в складних життєвих обставинах та виховує шестеро дітей, проживає не в своєму житлі, а в так званих «бараках», які були побудовані в 19 столітті в с. Старе. В зв’язку з не виконанням своїх батьківських обов’язків та  не дотриманням правил користуванням пічним опаленням в її помешканні могла статися пожежа, що призвела б до тяжких наслідків.

Радує тільки одне, що сама мама турботлива, працює, заробляє гроші але їх занадто мало для вирішення житлового питання.

По ряду інших сімей, також були прийняті конкретні рішення. Дивує те, що батько і мати, які дають життя своїй дитині при розлученні ворогують між собою, забуваючи при цьому, що страждають безневинно діти. Батьки забувають, що саме вони прирікають своїх дітей на таке ж, або далеко гірше життя. Не даремно ж народна мудрість каже: «Що посієш - те  й пожнеш».

Тож звертаємося до всіх батьків: « В першу чергу думати не про себе та свої відносини, а думайте за дітей».

У Старівському ліцеї, соціальним педагогом та психологами ведеться велика роз’яснювальна робота з батьками, дітьми, але є ще над чим працювати.

Громадська рада звернула увагу на санітарний стан в житлових приміщеннях. В деякі садиби не можна зайти навіть до двору, а про порядок у приміщенні, то годі й говорити. Але мусимо показати деякі фото не вказуючи прізвищ, щоб кожен хто побачив задумався над цим.

Вже в котре виконавчий комітет звертає увагу на порядок в багатоповерхових будинках, у підвальних приміщення та територіях, які прилеглі до будинку. Хочемо, щоб кожен задумався над тим, що це ваше власне житло і ніхто окрім вас не наведе там порядку. Зверніть увагу на дах, на стіни в під’їзді. Далеко не в кожному будинку є вхідні двері. Ще раз наголошуємо! Ніхто в будинку, окрім власника, не наведе порядок. Полюбіть себе, свій двір і тоді у нас буде все в порядку.

Члени комісії розглянули ряд інших питань та заслухали повідомлення сільського голови про проблеми, які  потрібно вирішити в цьому році.

Голова громади подякувала членам громадської ради, активу, підприємцям, керівникам установ  за їхню роботу в забезпеченні життєдіяльності Старинської громади.

 

                                              Начальника відділу у справах дітей Косинська Л.В.