Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

16.12.2022 11:40

Вітання Волонтерів!

Адреса проведення події: Паркова 2


Вітання Волонтерів!

Сьогодні до виконавчого комітету сільської ради завітав воїн – захисник, житель с. Вороньків, який привіз вітання, слова щирої подяки від командування однієї з наших частин волонтерам, тим, які безпосередньо надавали допомогу саме цій військовий частині.

Як уже прийнято у нас в країні , та у всьому світі, кожного року 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера. В цей день вшановують працю волонтерів, людей, які не чекають подяк та нагород, а діють за покликом серця - допомагати людям.

Запекла боротьба за незалежність України із руським міром ведеться кожного дня і в цій страшній боротьбі наш народ, наші волонтери і наша армія мужніє, вдосконалюється і перемагає.

Як відмітив виступаючий, що справжню ціну волонтерам тепер знають всі, особливо наші військовослужбовці. Про волонтерів з Воронькова відомо в усіх прифронтових напрямках і лише завдяки вашим рукам, доброті вашого серця ви стали унікальною армією забезпечення і допомоги. Саме завдяки вашій роботі врятовано тисячі життів, а Збройні Сили відчувають постійну надійну підтримку і турботу.

Усім присутнім волонтерам були вручені нагрудні знаки Волонтер України « За покликом душі».

Виконавчий комітет пишається нашими волонтерами і не лише із села Вороньків, а всієї нашої громади. Пишаємося цими людьми з їх відкритим серцем і доброю волею, які за покликом свого серця присвятили себе служінню ідеалам добра та гуманності.

Дякуємо за непохитну віру в нашу країну, в нашу перемогу, в наших громадян!

Слава Україні!

Героям слава!