Вороньківська громада

Київська область, Бориспільський район

11.01.2023 16:44

Мандрівка у дитинство


Українська народна лялька, символ дитинства, материнства, сім’ї. Багато хто з нас згадує, як наші бабусі і прабабусі згортаючи хустки чи рушники, змотували нам, малим, лялечки, які заміняли нам магазинних пупсиків.

10 січня 2023 року у Вороньківському ліцеї відбулася педагогічна студія для вчителів трудового навчання, української мови та літератури, початкової освіти і вихователів ЗДО на тему: «Українська народна лялька» під керівництвом Народної майстрині-лялькарки Олени Кравчун, яка за короткі 2,5 години повернула всіх учасників у дитинство, подарувала хвилини спогадів та щастя. Розповідь Олени Іванівни про українську народну ляльку, про українську казку, про казки записані Павлом Чубинським на Бориспільщині і, які в свою чергу пов’язані з українською лялькою, викликали безмежну гаму емоцій і роздумів.

З великою увагою 30 учасників педагогічної студії слухали розповідь Олени Іванівни про українську народну ляльку, а потім з неймовірним задоволенням власноруч виготовили ляльки, ознайомилися з послідовністю виготовлення різних частин ляльки та способами закріплення тканини.

Учасники педстудії отримали величезне емоційне задоволення та певні практичні навики, якими під час навчальних занять зможуть поділитися із своїми учнями, вихованцями та учасниками гуртків.