Вороньківська територіальна громада

Київська область, Бориспільський район

04.01.2023 12:00

03.01.2023 року в Вороньківському сільському будинку культури відбулася розширена нарада керівників закладів освіти Вороньківської територіальної громади.

Адреса проведення події: Паркова 2 б

Початок: 03.01.2023 12:03


Начальник управління гуманітарного розвитку виконавчого комітету Вороньківської сільської ради Кравцов В.І. привітав колег з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав всім присутнім міцного здоров’я та скорішої перемоги.

На нараді також були присутні: заступник сільського голови Пасько Л.А., головні спеціалісти управління Григор Н.О., Чорноус О.В., Неділько В.В., начальник фінансового відділу Коновал Н.І.

На розширеній нараді було заслухано та прийнято звіт роботи управління гуманітарного розвитку за 2022 рік та затверджено план роботи управління на 2023 рік. Також заслухали доповідь начальника фінансового відділу Коновал Н.І. про фінансування закладів освіти в 2023 році. Підвели підсумки проведення регіонального етапу предметних олімпіад та конкурсу захисту науково дослідницьких робіт МАН. Обговорили графіки проходження курсової перепідготовки педагогічних працівників закладів освіти у 2023 році. Проаналізували стан ведення шкільної документації та організацію роботи інклюзивно-ресурсного центру.

Також, було затверджено низку методичних заходів, педагогічних студій, семінарів та майстер класів з педагогічними працівниками у період зимових канікул:

- Майстер клас з декоративно-прикладного мистецтва «Українська народна лялька».

- Педагогічна студія «Технічні засоби та методичні засади впроваджень STEM освіти на уроках хімії, фізики та біології».

- Цифровізація. Використання навчальних онлайн інтернет платформ на уроках історії правознавства в умовах дистанційного навчання та військового стану.

Всі учасники зустрічі плідно попрацювали та отримали позитивні враження від проведеного заходу.