Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради

Назва структурного підрозділу та посад ПІБ

КЕРІВНИЦТВО

Сільський голова Чешко Любов Іванівна
Секретар ради Спис Віталіна Олексіївна
Заступники голови з питань діяльності виконавчих органів Вороньківської сільської ради Іщенко Олександр Миколайович
Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Вороньківської сільської ради Пасько Людмила Анатоліївна
Старости
Села Старе та Васильки Некрасов Олег Віталійович
Села Проців Кияшко Микола Петрович
Села Сошників Тригуб Іван Іванович
Села Головурів та села Кийлів Король Олексій Олександрович
Села Мирне та села Малі Єрківці Чуй Світлана Петрівна
Діловоди
Села Старе та Васильки Дмитренко Наталія Сергіївна
Села Проців Гавриленко Валентина Василівна
Село Сошників Євтодій Наталія Миколаївна
Села Мирне та Малі Єрківці Щербина Наталія Олександрівна
Села Головурів та Кийлів Король Надія Миколаївна

І. Відділ економіки, інвестицій та публічних закупівель

Начальник відділу Бунчук Галина Андріївна
Головний спеціаліст з інвестицій та публічних закупівель Бадічко Юля Василівна
Головний спеціаліст Гольоса Юлія Олександрівна
Головний спеціаліст Бурдейна Тетяна Василівна

ІІ. Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу Черня Ольга Василівна
Головний спеціаліст ЗагороднюкТамара Миколаївна
Спеціаліст І категорії Мейта Анжеліка Анатоліївна

ІІІ. Відділ юридичного забезпечення

Юрист Куксюк Андрій Леонтійович
Головний спеціаліст (архіваріус) Остренко Лідія Василівна
Спеціаліст І категорії Шевченко Альона Олександрівна

IV. Відділ організаційної роботи та кадрового забезпечення

Начальник відділу Шкара Галина Михайлівна
Головний спеціаліст Благородна Олена Геннадіївна
Діловод
Системний адміністратор Люльчев Костянтин Олексійович
Спеціаліст із зв’язків засобів масової інформації Коваленко Дмитро Олександрович
Спеціаліст І категорії (кадри) Стромець Тамара Олександрівна

V. Управління архітектури, містобудування, капітального будівництва та земельних відносин

Начальник управління Яцюта Віктор Вікторович
Заступник начальника управління Терещенко Юрій Григорович
Спеціаліст І категорії Мамайсур Валентина Миколаївна
Спеціаліст І категорії
Головний спеціаліст Сахно ТетянаВолодимирівна
Головний спеціаліст архітектор
Головний спеціаліст архітектор

VІ. Відділ соціального забезпечення та захисту прав дітей, сім’ї, молоді

Начальник відділу Фокіна Світлана Миколаївна
Заступник начальника
Спеціаліст І категорії територіального центру Мамайсур Анастасія Олександрівна
Соціальні робітники
Служба у справах дітей
Начальник служби Косинська Людмила Валентинівна
Головний спеціаліст Полубейник Валентина Олександрівна

VIІ. Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою

Начальник відділу Орсаг Михайло Михайлович
Головний спеціаліст (інспектор по благоустрою) Василець Людмила Анатоліївна
Головний спеціаліст
Спеціаліст І категорії

VIІI. Відділ з питань матеріально-технічного забезпечення, цивільного захисту населення та охорони праці

Начальник відділу Підлубна Віталіна Петрівна
Головний спеціаліст (цивільний захист)
Головний спеціаліст (інспектор з охорони праці) Чирикало Вікторія Миколаївна
Спеціаліст І категорії Коновал Галина Іванівна
Водій Коновал Михайло Олександрович
Прибиральник службових приміщень
Двірник
Оператор котельні

ІХ. Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Начальник відділу Власко Яна Валеріївна
Державний реєстратор Гапоненко Сергій Васильович
Державний реєстратор
Адміністратор Чайка Інна Борисівна
Адміністратор Гонтаренко Світлана Василівна
Головний спеціаліст Коломієць Любов Василівна

X. Управління гуманітарного розвитку

Начальник управління Кравцов Віктор Іванович
Спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку) Лещенко Лідія Михайлівна
Спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку) Курилко Олена Петрівна
Спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку) Кравченко Марія Андріївна
Головні спеціалісти
Культура Федько Оксана Павлівна
Спорт Неділько Василь Васильович
ЗДО Григор Наталія Олександрівна
Школа Ніжинська Анюта Анатоліївна
Методист Чорноус Оксана Василівна

Інспектори з обліку та бронювання військовозобов’язаних

Начальник Коваленко Ірина Олександрівна
Головний спеціаліст Бушан Вікторія Олександрівна

Фінансовий відділ

Начальник відділу Коновал Наталія Іванівна
Головний спеціаліст Подолинна Ольга Олександрівна
Головний спеціаліст Бідненко Наталія Миколаївна