Інформаційне повідомлення про продаж Будівлі аптеки (с.Вороньків, вул. Центральна, 1-М)

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об'єкта малої приватизації, що належить до комунальної власності Вороньківської сільської ради - Будівлі аптеки, загальною площею 568,7  кв.м, що розташована за адресою Київська область, Бориспільський район, с. Вороньків, вул. Центральна, 1-М

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБ'ЄКТ ПРИВАТИЗАЦІЇ:

Місцезнаходження об'єкта: 08352, Київська область, Бориспільський район, с. Вороньків, вул. Центральна, 1М

Найменування об'єкта: Будівля аптеки, загальною площею 568,7 кв.м., що розташована в селі Вороньків, вул. Центральна, 1М, Бориспільського району Київської області.

Опис об'єкта: Кількість поверхів  - 1+підвал. Загальна площа будівлі — 568,7  кв.м. 

1 поверх: стіни та перегородки – цегляні. Перекриття – з/бетонні панелі. Підлога -  бетон. Дах і покрівля  - шифер.Вікна та двері - дерев'яні. Інженерне обладнання – електрика, водопровід, каналізація. Підвал: стіни та перегородки – бетонні блоки. Перекриття – з/бетонні панелі. Підлога – бетон. Двері - дерев'яні. . Інженерне обладнання – електрика.

Дані про земельну ділянку:  

Земельна ділянка в процесі формування.

Інформація про балансоутримувача: Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради, 08352, Київська область, Бориспільський район, с. Вороньків, вул. Паркова, 2. Тел.: +38 (04595) 3-67-46, ЄДРПОУ 44042825, електронна адреса: voronkivska_otg@ukr.net

Інформація про договори оренди, укладені щодо об’єкта:

Немає укладених договорів оренди. 

 

ІНФОМАЦІЯ ПРО АУКЦІОН: 

Аукціон проводиться відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна»; Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432 (із змінами). 

Покупець об’єкта повинен відповідати вимогам, передбаченим статтею 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна». 

Дата та час проведення аукціону:  07 серпня 2021 року, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу  09-00 до 18-00 години дня.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні, аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону. 

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

 

Відповідно до рішення сесії від 14.07.2021 року №250-8-VIII приміщення може бути використане виключно для розміщення дитячого спортивно-розважального комплексу.

 

Стартова ціна об’єкта для кожного із способів продажу (без урахування ПДВ): 

продаж на аукціоні з умовами – 1 172 600,00 грн;

продаж на аукціоні зі зниженням стартової ціни – 586 300,00 грн; 

продаж на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни – 586 300,00 грн. 

На ціну продажу об’єкта нараховується податок на додану вартість. 

Розмір гарантійного внеску електронного аукціону для кожного із способів (без урахування ПДВ):

продаж на аукціоні з умовами – 117 260,00 грн; 

продаж на аукціоні зі зниженням стартової ціни – 58 630,00 грн; 

продаж на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 58 630,00 грн. 

Розмір реєстраційного внеску: 1200 грн без ПДВ.

Період між аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 21 календарний день від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об'єкта).

Крок аукціону на аукціоні з умовами: 11 726,00 грн. (1% від стартової ціни аукціону) 

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 5863,00 грн. (1% від стартової ціни аукціону).

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 1 крок.

 • Покупець – переможець аукціону відшкодовує витрати, пов'язані із здійсненням заходів з приватизації об'єкта. 
 • Покупець зобов'язаний компенсувати Виконавчому комітету Вороньківської сільської ради витрати на проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації в сумі 1950,00 гривень протягом 30-ти днів з дати нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу.
 • Відповідно до рішення сесії від 14.07.2021 року №250-8-VIII приміщення може бути використане виключно для розміщення дитячого спортивно-розважального комплексу.
 • Час та місце ознайомлення з об'єктом: ознайомитися з об'єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Виконавчого комітету Вороньківської сільської ради годину огляду об'єкта за телефоном: +38 068 080 04 39 з 09:00 до 17:00 у робочі дні.
 • Організатор аукціону: Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради (код за ЄДРПОУ 44042825)
 • Адреса: 08352, Київська область, Бориспільський район, с. Вороньків, вул. Паркова, 2.
 • Електронна адресаvoronkivska_otg@ukr.net
 • Контактний телефон: +380994910041, Гольоса Юлія Олександрівна.
 • Сільський голова: Чешко Любов Іванівна.

Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об'єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного та комунального майна», вправі використовувати для придбання об'єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України. Покупці-нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

Переможець електронного аукціону: 

 • Підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператор електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою.
 • Укладає договір купівлі-продажу об'єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

 

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на рахунок ГУК у Київській області /Вороньків.сіл/31030000, р/р UA 198999980314111905000010794 в Казначейство України (ел. адм. подат.), код ЄДРПОУ 37955989 ціну продажу об'єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

У разі несплати коштів за об'єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до статті 29 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами).

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

Оператор електронного майданчика  перераховує на на рахунок ГУК у Київській області /Вороньків.сіл/31030000, р/р UA 198999980314111905000010794 в Казначейство України (ел. адм. подат.), код ЄДРПОУ 37955989 суми сплачені учасниками аукціону реєстраційних внесків протягом п'яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

 

Оператор електронного майданчика перераховує на рахунок ГУК у Київській області /Вороньків.сіл/31030000, р/р UA 198999980314111905000010794 в Казначейство України (ел. адм. подат.), код ЄДРПОУ 37955989 суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п'яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі-продажу об'єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об'єкта приватизації переможцем.

Перелік документів: 

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи: 

1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України; 

2) для потенційних покупців - іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; 

3) для потенційних покупців - юридичних осіб: 

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

 - документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

 - інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

 - остання річна або квартальна фінансова звітність; 

- документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

 - письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу. 

 

Додатково до основого переліку документів потенційний покупець надає гарантійний лист про те, що приміщення приватизавується для розміщення дитячого спортивно-розважального комплексу. Гарантійний лист надається на фірмовому бланку із підписом керівника учасника та печатки (за наявності).

 

Посилання на перелік авторизованих майданчиків: 

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якй наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майдачик і з яким адміністратор уклав відповідний договір: https://www.dto.com.ua/