Г. Галиць: База даних документів з розслідування нещасних випадків та профзахворювань має наповнюватися своєчасно і в повному обсязі

Необхідно забезпечити своєчасне внесення до Бази даних документів з розслідування нещасних випадків та профзахворювань, зокрема карток за формою П-5. Таке завдання поставив в. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць сьогодні, 15 липня, керівникам відділень під час наради в форматі Zoom з працівниками відділень. 

Станом на 14.07 2021 відділення внесли до Бази даних 995 актів за формою Н-1/П про гострі професійні захворювання, які визнано пов’язаними з виробництвом. Разом з тим, карток обліку професійного захворювання (отруєння) за формою П-5 внесено лише 808, що становить 81%. В розрізі відділень в повному обсязі внесено лише в трьох – Обухівському, Вишгородському, Фастівському. Не внесено жодного в Києво-Святошинському та відділенні у м. Славутич. «Всі необхідні документи мають бути внесені не пізніше трьох робочих днів з моменту їх надходження та реєстрації у відділеннях управління», - підсумував Г. Галиць.